piątek, 21 lutego 2014

Nowi autorzy i nowe postanowienie

                                                                          Hej !!!

Z góry chciałam was bardzo ale to na prawdę bardzo przeprosić, że ostatnio nic nie pisałam ale przez szkołę kompletnie nie miałam kiedy wejść na bloga i napisać post. Ale już do was wróciłam, więc zapraszam na nowy post, który dotyczy nowych autorów, których książki już wam tu prezentowałam. Piszą świetnie, po przeczytaniu kilku rozdziałów nie można się oderwać :) .
Zacznę od pana Jakuba Ćwieka. Mieliście może styczność z tym autorem ? Jak można zauważyć po nazwisku jest z polski, a mianowicie z Opola :) w 2005 roku wydał serię o Nordyckim bogu czyli " Kłamcę "
który jest przeplatanką różnych bogów z różnych religii oraz z ciekawej akcji. Napisał również " Krzyż południa ",  " Chłopców ", " Ciemność Płonie", " Dreszcz" itp. Pan Jakub specjalizuje się w fantastyce, więc każdy miłośnik fantastyki znajdzie w jego zbiorze coś dla siebie.

Druga autorka to pani Licia Troisi. Jej książkę również wam tu prezentowałam, pisze książki fantastyczne, które również bardzo dobrze i szybko się czyta. Pochodzi z Rzymu. Jej pierwsza trylogia " Kroniki Świata Wynurzonego " szybko znalazły się na liście bestsellerów we Włoszech. Książka pt. " Sekta zabójców " została wydana w nakładzie 300 000 egzemplarzy. Inne jej książki to : " Dwie Wojowniczki " , " Córka krwi " .  
" Nowe królestwo " itp. Licia Troisi na konwencie Lucca Comics & Games 2011Jesteście ciekawi zapewne co to za postanowienie. Więc ostatnio zaczęłam oglądać serial " Gra o Tron ". Serial jest na wet fajny i dość przyjemnie się go ogląda. Jestem również ciekawa czy ten serial bardzo się różni od książki. Więc postanowiłam zaopatrzyć się w pierwszą część serii " Pieśni lodu i ognia - Gra o Tron ". Czy ktoś z was ją czytał ??? Polecacie czy raczej odradzacie ??? 1 komentarz:

  1. Blog w sam raz dla mnie bo kocham czytać :)
    http://dusiowata-dusia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń