niedziela, 16 marca 2014

" Napad " na Bibliotekę

                                                                      Hej !!

Planuję właśnie " napad " na bibliotekę, czyli zacznie się poszukiwanie nowych i ciekawych książek do poczytania :) Poniżej przedstawię kilka propozycji, po które zamierzam sięgnąć w najbliższym czasie. Znacie może jakieś ciekawe książki, które moglibyście mi polecić ?

1.  Oczywiście kontynuacja " Eragona " czyli " Najstarszy " autorstwa tego samego autora Christophera Paolini. Jak wspominałam w poprzednim poście, historia Eragona mnie wciągnęła i koniecznie chcę wiedzieć co dzieje się dalej ( szczególnie z Murtaghiem bo to moja ulubiona postać :) ) .

2.  Druga część trylogii " Drużyna ". Recenzja pierwszej części również znajduje się na blogu. Kolejny tom zwie się " Drużyna - Najeźdźcy ". Z góry przepraszam za spojlery, pod koniec pierwszej części ginie artefakt najcenniejszy na całej wyspie. Drużyna Czapli jest za to odpowiedzialna bo stali akurat na warcie. Hal z drużyną postanawiają ją odzyskać. I właśnie z tego powodu, czy im się uda czy też nie, chcę przeczytać ją koniecznie !!! 3. Kolejna książka, po którą chcę sięgnąć w najbliższym czasie to " Złodziejka książek ". Do przeczytania książki zachęciła mnie próbka z fragmentem tej książki, którą dostałam od pani bibliotekarki w mojej szkole. Ostatnio wyszedł film na podstawie tej książki, widzieliście go może ? Po tę książkę sięgam z czystej ciekawości :) 
Czytaliście coś z tej mojej krótkiej listy ? 


3 komentarze:

 1. Oglądałam film, bardzo mi się spodobał.
  A sama chciałam polecić Ci cykl powieściowy Akademia Wampirów. Mam nadzieję, że Ci się spodoba, mogłabyś ją zrecenzować, wiedziałabym, co o niej sądzisz. C:

  OdpowiedzUsuń
 2. Żadnych z tych książek nie czytałam.
  http://dusiowata-dusia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam, ale może na jakąś się skuszę. ^^
  Polecam gorąco, najknjnsajka, Piekielne/Diabelskie Maszyny Cassandry Clare (zawsze zapominam czy Piekielne czy Diabelskie ;_;). Jakbyś gdzieś znalazła, to KONIECZNIE MI POWIEDZ W SZKOLE!
  :D
  Pozdrawiam,
  zapraszam do mnie,
  Luniaczek.

  http://ostatnia-rodu-black.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń