niedziela, 21 czerwca 2015

Książkowe wyzwanie czyli BookAThon ;) #1

                                                                             Hej! :)


Jak wiecie lub nie właśnie dziś rusza BookAThon, czyli tydzień książkowych wyzwań :) Każdego dnia inne wyzwanie :) Ja swój stosik mam już wybrany :) Liczę, że weźmiecie w nim udział :) Wybaczcie że tak późno wam to mówię ale znów, dopadł mnie mały kryzys wyjeżdżam już jutro w Bieszczady i ciężko jest mi to wszystko ogarnąć ale próbuję dać radę ;)


Tutaj macie rozpiskę zadań :)
A teraz co ja przygotowałam dla siebie na poszczególne zadania :)  Lecimy od góry :) 1. George R. R. Martin "Gra o Tron" jako Bestseller, którego nie przeczytałeś
2.Wojciech Kuczok "Gnój" jako Książka, której nie skończyłeś
3. Carrie Vaughn "Wakacyjne noce Kitty" jako Książka, która czeka na ciebie kilka lat
4.Sarah J. Maas "Szklany Tron" jako Książka, którą wybrała dla ciebie inna osoba
5. J. Green, M. Johnson, L. Myracle "W śnieżną noc" jako, Książka z gatunku po który najrzadziej sięgam. (głównie chodzi o powiadania o świętach)
6.Marcin Mastalerz "Miasto 44" jako Przeczytaj książkę i obejrzyj jej ekranizację.
7. Łączna ilość stron 2140 jako przeczytaj podczas BookAThonu 1500 stron :) Po więcej szczegółów zapraszam was do organizatorek akcji, które przy okazji bardzo bardzo pozdrawiam ;) 

BookAThon #1
Czas na opis moich dzisiejszych zmagań, więc przy bardzo zabieganym czasie tknęłam pokaźną część "Gry o Tron", więc to jest bardzo duży sukces przy tak zajętej niedzieli :) Podejście było i do pana Kuczoka niestety nie bardzo się ono udało ale mamy jeszcze czas by to nadrobić ;) Wszystko na dodatek jest skomplikowane moim wyjazdem w Bieszczady ale czego się nie robi z miłości do książek :) Walizka zaopatrzona w książki więc ze spokojnym sumieniem mogę ruszać :) I bardzo chciałabym pisać do was codziennie przez cały czas trwania BookAThonu, niestety wspomniany wyrzej wyjazd wszystko komplikuje, ale obiecuję to nadrobić jak tylko zdobędę Wi-Fi :) Całuję :* 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz