środa, 22 stycznia 2014

Sekta Zabójców

                                                                            Hej !!!

Wracam do was z nową książką, która wciągnęła mnie i narobiła mi smaku na pozostałe części. Chodzi mi mianowicie o " Wojnach świata wynurzonego - Sekta zabójców ". Niech nie zrazi was tytuł :) Jak zapewne można zauważyć lubuję się przede wszystkim w książkach fantastycznych i jeżeli ktoś ma takie same upodobania jak ja naprawdę musi koniecznie sięgnąć po tę książkę.AUTOR : Licia Troisi
TYTUŁ : Wojny Świata Wynurzonego - Sekta Zabójców
GATUNEK : Fantastyczna
Książka opowiada do młodej wojowniczce Dubhe, która ma za zdanie uratować Świat Wynurzony przed Sektą Zabójców. Gdy Dubhe miała osiem lat przez przypadek podczas zabawy zabija swojego kolegę, przez co zostaje wygnana ze swojej rodzinnej wioski. Przetrwać nauczył ją wtedy Sarnek, którego dziewczyna nazywała Mistrzem. Mistrz nauczył ją wszystkiego co umiał. Wiemy również że był członkiem Sekty Zabójców, od której uciekł. Gdy Sarnek umarł Dubhe została zwinną wojowniczką i złodziejką. Jej ponadprzeciętne zdolności przykuły uwagę Gildii czyli Sekty Zabójców. Zostaje uznana za Dziecko Śmierci, istotę z wrodzonym talentem do zabijania. Gildia nakłada na nią klątwę, by zmienić Dubhe w niewolnicę gotową zabijać na zawołanie. Pozostaje więc pytanie czy dziewczyna zdoła oprzeć się klątwie i uciec od Gildii i czy uratuje Świat Wynurzony ?


Z całego serca zachęcam was do przeczytania tej książki i pozostałych części gdyż na prawdę warto :)
2 komentarze:

  1. Uwielbiam książki fantastyczne :)
    Do tego też mnie namówiłaś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Posiadam inną książkę tej autorki - Marzenie Talithy - Królestwa Nashiry, jeśli nie czytałaś, to zerknij na nią, może Ci se spodoba :)

    OdpowiedzUsuń